HAKKIMIZDA

Tüm dünyaya, finansal piyasalar hakkında birikim sahibi olan veya olmayan tüm herkesin başarılı bir şekilde trader olabileceğini gösterip bu amaçla topluma hizmet etmek ve uluslararası piyasalarda yapacağımız çalışmalar ile yüksek başarı oranlarımız sayesinde tanınırlığı yüksek, saygın bir finansal piyasa analisti olmayı hedefliyoruz. Her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlemizi gelecek yıllarda global bir kitleye dönüştürerek Trader Analys Markasını en çok güven duydukları, tavsiyelerinden destek aldıkları ve hedeflerine ulaşırken yanlarında hissettikleri bir marka olarak bilinmesini istiyoruz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

traderanalys.com, web sayfamızı ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür eder. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyoruz ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz.

Sizi veri koruma bildirimimiz, traderanalys.com tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması

Kişisel bilgileriniz sadece ürün satın alınması ve demo ürün kayıdı durumunda söz konusudur. Demo ürün kaydı sırasında sizden kredi kartı ya da başka bir ödeme bilgisi istenmeyecektir.

Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz, IMKB verileri yayın sözleşmesi gereği, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası talep ettiği takdirde, IMKB’ye gönderilecektir. Bunun dışındaki üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Firmamız kendi sayfalarında hiç bir şekilde sizden kredi kartı bilgisi talep etmemektedir. Online alışveriş yapabilmeniz için, PayMax ortak ödeme sayfasına‘na yönlendirilirsiniz. Ortak Ödeme Sayfası, güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, kredi kartı bilgilerinizi banka dışında kimse ile paylaşılmayan bir elektronik ödeme sistemidir. Tüm bilgilerinizin güvenliği T.C. Garanti Bankası güvencesi altındadır. Bu ortak ödeme sayfasını kullanarak güvenli alışverişinize devam edebilirsiniz.

Bilgi Edinme Hakkı

Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. https://traderanalys.com/iletisim sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Veri Saklama

Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz.

Güvenlik

traderanalys.com, erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.

Kredi kartı ödemeleriniz için PAYMAX Ortak Ödeme Noktası kullanmaktayız. Tüm kredi kartı bilgi güvenliğiniz PAYMAX sayfalarında SSL ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz traderanalys.com tarafından saklanmamaktadır.

İletişim

Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan traderanalys.com’daki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır. https://traderanalys.com/iletisim sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Telif Hakkı Durumları

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler Kayıt altına alınmaktadır.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi info@traderanalys.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır.

traderanalys.com sitesini ziyaret etmekte olan her kişiler/kurumlar bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sorumluluk Reddi

Sitemiz yalnızca eğitim amaçlıdır ve mali tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Herhangi bir materyali görüntüleyerek veya bu Sitedeki bilgileri kullanarak, bunun genel eğitim materyali olduğunu kabul edersiniz ve traderanalys.com tarafından sağlanan içerik veya genel bilgilerden kaynaklanan kayıp veya zararlardan hiçbir kişi veya kuruluşu sorumlu tutmayacağınızı kabul edersiniz.

Ticaret risklidir. Finansal piyasalara yatırım yapmak için risklerin farkında olmalı ve her türlü riski üstlenmeye istekli olmalısınız. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Bu site ve bu siteye bağlı tüm bireyler ve kuruluşlar, ticari sonuçlarınız veya yatırımlarınız için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Alım satım bilgilerinin güvenilir olduğuna inanılıyor, ancak bunların eksiksizliğini veya %100 doğruluğunu garanti etmiyoruz.

Ayrıca, ortaklarımız veya bağlı şirketlerimiz bu site tarafından sağlanan özel bilgilerle hiçbir şekilde ilişkili değildir.

Trader Analys, bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul edemez. Ziyaretçilerin ve kullanıcıların, menkul kıymet alıp satmadan önce bağımsız bir finans danışmandan tavsiye almalarını tavsiye ederiz.